Këtu mund ta ndiqni ndeshjen mes boskierit Ngannou dhe Joshua

Boksieri britanik Anthony Joshua do të përballet sot me boksierin Francis Ngannou.

Ngannou bëri debutimin e tij në ring kundër Tyson Fury në tetorin e vitit të kaluar dhe humbi me një vendim të diskutueshëm të gjyqtarëve.

Përndryshe, meçi do të zhvillohet në “Kingdom Arena” në Riad të Arabisë Saudite, me fillim nga ora 00:00, me kohën tonë lokale.

Meçin mund ta shihni duke klikuar: Link 1 Link 2.