Ky është personi që vdiq, babai i të infektuarit me Covid-19

0
233

Ka vdekur babai i të infektuarit me koronavirus, i cili erdhi nga Italia në Podujevë.

Indeksonline mëson se H.Haliti është 86-vjecar, dhe ka qenë në spital, ku dyshohet të ketë qenë edhe ai i infektuar.

Djali i tij, Shemsiu ka thënë se prindi i tij ka qenë shumë mirë deri tani, mirëpo mjekët i thanë se po dyshohet se është i sëmurë me virusin korona.