Liverpool vs Barcelona – Drejtpërdrejt(Live)

1260

Liverpooli është nikoqir i Barcelonës në Anfield për ta zhvilluar ndeshjen kthyese gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Blaugranët fituan me rezultat 3-0 në Camp Nou, ashtu që Redsat ndodhen para një misioni shumë të vështirë për t’i ndryshuar gjërat.

Skuadra angleze duhet të fitojë me katër gola epërsi për t’u kualifikuar. Ekipit spanjoll i mjafton barazimi ose humbje me më pak se tre gola. Rezultat 3-0 e dërgon ndeshjen ën vazhdime.

Do të shohim një tjetër përballje taktikash ndërmjet trajnerëve, Jurgen Klopp dhe Ernesto Valverde.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 5 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen