Miqësorja e yjeve në “Air Albania”, biletat dalin në shitje. Ja sa do të kushtojnë

0
240

Një organizimin madhështor do të zhvillohet, teksa në vendin tonë, më 10 janar, do të luhet një miqësore me pjesëmarrjen e veteranëve të Kombëtares shqiptare, atyre të Italisë kampione bote në 2006-ën, veteranëve të Turqisë pjesëmarrëse në botërorin 2002, si dhe veteranëve të Greqisë së artë, që triumfoi në “Euro 2004”.

Andi Lila është ai që ka marrë përsipër organizimin e kësaj ndeshje, që do të luhet në “Air Albania Stadium”.

Në faqen e tij zyrtare në “Instagram”, Lila ka postuar një njoftim për çmimet e biletave dhe vendin ku do të shiten.

Në tribunën N,S dhe V një biletë do kushtojë 500 lëke, ndërsa në tribunën E, 1000 lekë të rinj. Kujtojmë që të ardhurat e biletave do shkojnë për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit.

panoramasport.al