Musliu thumbon VV-në e LDK-në: Deri të bëhet qeveria, po përfundon autostrada e Dukagjinit

0
248

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ganimete Musliu, ka thumbuar VV-në dhe LDK-në në zvarritjen e koalicionit.

Musliu përmes rrjetit social “Facebook” ka shkruar se më përpara do të përfundoj autostrada e Dukagjinit se sa që do të bëhet qeveria.

“Deri te behet Qeveria po përfundon edhe autostrada e Dukagjinit.”, shkruan Musliu.