Nuk keni parë asnjëherë kështu: Shimpanza kapet duke pirë duhan (video)

0
303

Një video e një shimpanze që pi duhan në një kopsht zoologjik kinez ka ngjallur polemikë.

Turistët dyshohet se kishin hedhur një cigare në kafaz, para se primati 15-vjeçar ta merrte dhe ta pinte, transmeton lajmi.net.

Ngjarja u filmua duke shkelmuar një punëtor ndërsa po përpiqej të shpëtonte nga kopshti zoologjik në korrik.

Ndiqeni videon në fjalë më poshtë.