Përplaset në një lis, lëndohen tre pasagjerë

477

Një person ka shkaktuar vet aksident në Rahovec, pasi ka humbur kontrollin mbi veturën dhe ka dalur jashtë rruge me ç’rast ka goditur një lis.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar tre pasagjerë, një mashkull dhe dy femra dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor