Policia bllokon mercedesin në Fushë Kosovë (video)

0
395

Mësohet se para pak çastesh, afër shkollës “Mihal Grameno” në Fushë Kosovë, Policia e Kosovës ka bllokuar një veturë të tipit mercedes me ngjyrë të zezë, raporton fokusi.info

Siç na njofton lexuesi i Fokusit, i cili na dërgoj edhe video e fotografi, ende nuk dihen arsyet e bllokimit të kësaj veture nga ana e policisë.

Lexuesi i Fokusit poashtu na informoi se, në fund nën përjelljen e tri veturave dhe një kombi të policisë, veturën e ndaluar policia e morën me vete./Fokusi.info/