Roma – Shakhtar: Formacionet e mundshme

589

Roma shpreson të kualifikohet në çerekfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Shakhtar Donetskit.

Ndeshja e parë në Ukrainë kishte përfunduar me rezultat 2-1, por pavarësisht rezultatit klubi romak shpreson te kualifikimi.

Edin Dzeko dhe Federico Fazio priten të kthehen si titullarë, ndërsa më poshtë keni

formacionet e mundshme: