Vdes aktorja shqiptare Leze Qena

0
254

Ka vdekur aktorja shqiptare, Leze Qena.

Raportohet se Leze Qena ka vdekur në moshën 85-vjeçare, pak minuta më parë në QKUK

Qena ishte pjesë e shumë filmave, dramave dhe serialve të ndryshme.