Vdes gazetari Naim Haxhosaj

766
Gazetari Naim Haxhosaj ka vdekur mbrëmjen e sontme.
Haxhosaj ka qenë gazetar në emisionin “Jeta në Kosovë”, në gazetën “Koha” dhe së fundi ka qenë i punësuar në një dyqan në Deçan.
Lajmi për vdekjen e Haxhosajt është kumtuar nga miqtë e tij në rrjetin social “Facebook”, ku me dhimbje dhe kanë shprehur ngushëllime në adresë të familjes së tij.