Vdes turisti amerikan në Sarandë

0
263

Një pushues amerikanë ka ndërruar jetë në qytetin e Sarandë.

Turisti amerikane është i moshës 62-vjeçare dhe sipas të dhënave paraprake ka qen për pushime në Sarandë.

Nuk dihen ende shkaqet e vdekjes së 62-vjeçarit por policia po heton në lidhje me zbardhjen e plotë të ngjarjes.