Adelina Tahiri publikon këngën e re (video)

0
117

Adelina Tahiri ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga quhet “Hile hile” dhe është punuar nga Irkenc Hyka dhe Petro Xhori.

Videoklipin e ka realizuar produksioni MAX nga Shqipëria.