Aksident i rëndë në Lupç të Podujevës (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur në magjistralen Prishtinë – Podujevë, konkretisht në fshatin Lupç.

Në pamjet e dërguara nga lexuesit e Klankosova.tv shihen dy vetura që janë përplasur me vete.

Nuk dihet me këtë rast nëse ka të lënduar.

Klankosova.tv ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të një përgjigje lidhur me rastin.

https://youtu.be/keDePMlNzCE