Barcelona kalon në epërsi ndaj Sociedad (Video)

0
207

Është duke u zhvilluar ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Real Sociedadit në stadiumin ‘Camp Nou.

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Sociedad me golin e Clement Lenglet në minutën e 45-të, i cili shënoi me kokë për rezultatin 1 – 0.

Me këtë rezultat skuadrat shkuan në pushim.

Ky është goli i Lenglet: