Barcelona shënon dy gola brenda një minute kundër Levantes (Video)

595

Barcelona ka shënuar dy gola brenda një minute kundër Levantes në “Copa del Rey”.

Është Ousman Dembele ai që ka shënuar të dy golat në minutën e 30-të dhe 31-të.

Kjo është ndeshja e rikthimit, pasi që ndeshjen e parë Levante ka fituar me rezultat 2-1.