Ky është i riu që humbi jetën në aksident

611

Në orën 23:00 ka ndodhur një aksidеnt i rëndë në rrugën 160 në Tetovë ku një i ri 18 vjeçar ka ndërruar jetë.

Sipas informatave jozyrtare i riu që humbi jetën është Shpetim Luma ndërsa ka ngelur i lënduar rëndë E.M dhe B.Sh. të cilët me urgjencë janë dërguar në Spitalin Klinik të Shkupit.

Bashkë me të në veturë kanë qenë edhe tre vajza të cilat janë me lëndime të lehta trupore.