Plagosen dy persona në Pejë

543

Dy persona janë plagosur para pak minutave në Pejë.

Portali Njeshi merr vesh se rasti ka ndodhur para pak minutave në fshatin Treboviq të Pejës.

Sipas burimeve të njeshi.com, të plagosurit janë dy vëllezër me inicialet L.B, dhe G.B.