Reagon Rama pas marshim protestës së Bashës: Lëri kapsollët, kur do flasim?!

615

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar pas përfundimit të protestës së opozitës.

“Marshimet për të rrëzuar qeverinë me kapsolla janë xhiro bosh që nuk nxjerrin askund, Përsëri respekt për Policinë e Shtetit në taksiratin që e ka zënë. Dhe një mesazh për LB: Lëri kapsollat! Autobuzin e këtij qershori e humbe po mos humb trenin e qershorit 2021! Kur do flasim?”, shkruan kryeministri Edi Rama