Zjarr i madh në një objekt në rrugën Prishtinë -Lipjan (VIDEO)

Një zjarr i madh ka përfshirë një objekt në Çaglavicë, mëngjësin e sotëm.

Akoma nuk dihet shkaktari dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur incidenti.

Sipas informacioneve të para, njësitë përkatëse tashmë kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Lini një Përgjigje