Sigurohet e arta!

Nora Gjakova e ka fituar medaljen e Artë në “Grand Prix Tunis 2018” Pasi e...

Krasniqi siguron të argjendtën

Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi, e ka siguruar medaljen e argjendtë dhe do ta kërkojë të...

Ja ndeshjet që mund të ju bëjnë fitues!

Sot zhvillohen disa ndeshje të rëndësishme, ku ata që janë adhurues të basteve do të...

Arsenali ka arritur marrëveshje personale me dy lojtarë!

Arsenali beson se do t’i transferojë sulmuesit Pierre-Emerick Aubameyang nga Borussia Dortmundi dhe Henrikh Mkhitaryan...

Chelsea rrezikon t’i bllokohet merkatoja

Chelsea rrezikon bllokimin e merkatos. Gazeta prestigjioze “The Guardian” shkruan se klubi londinez është vënë...

Fiton Real Madridi

Real Madridi ka arritur të fitoi pas tri ndeshjeve dështimi. Skuadra madrilene ka fituar në...

Interi, skuadra e vetme italiane në ‘top 20’ për shikueshmëri në sezonin 2016/17

Interi është skuadra e vetme italiane që gjendet në mesin e 20-të skuadrave evropiane që...

PSG shkatërron Dijon

Skuadra franceze PSG e ka deklasuar skuadrën tjetër franceze Dijon qysh në pjesë të parë...

Rashica asiston, Vitesse merr tri pikë

Milot Rashica është rikthyer me formën më të mirë tek ekipi i Vitesses. Sulmuesi i...

E konfirmuar, super-meçi për unifikimin e titujve në peshat e rënda në mes të Joshuas dhe Parker zhvillohet më 31 mars

Është konfirmuar data për meçin e shumëpritur për unifikimin e titujve të peshave të rënda...

Trepça me triumf të ngushtë ndaj Pejës

Me epërsi prej katër pikësh, Trepça ka triumfuar përballë Pejës (87-83) në palestrën “Minatori”. Skuadra...