Hysni Klinaku publikon këngën e re “Larg vendit”

995

Këngëtari i mirënjohur, Hysni Klinaku ka publikuar këngën me titull “Larg vendit”, shkruan Fokusi.info.

Tekstin e këngës e ka shkruar Lumnije Klinaku, ndërsa muzika dhe orkestrimin është bërë nga Lumistudio. Videoklipi është realizuar nga Tv Dielli. /Fokusi.info/